Jakie mam umiejętności i kompetencje? Jaki styl uczenia jest dla mnie najefektywniejszy? Jak ułożyć swoją karierę zawodową? Jakie mam predyspozycje zawodowe? Jak skutecznie poszukiwać pracy?

Ministerstwo Edukacji Narodowej ogłosiło Rok Szkoły Zawodowców. Wspieramy tę inicjatywę, w związku z tym zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. ZAWODOWY MAJ czyli bezpłatne warsztaty i spotkania z doradcą zawodowym.

Przygotowaliśmy dla Państwa:
– Warsztaty dla Młodych Liderów (edycja 2) – warsztaty dla grup gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Celem warsztatów jest przygotowanie młodzieży do świadomych i trafnych wyborów życiowych.
– Indywidualne spotkania z doradcą zawodowym – oferta dla osób pełnoletnich. Na spotkaniu będą mieli Państwo możliwość przerobić lub przygotować od początku swoje dokumenty aplikacyjne, poznać tajniki efektywnego poszukiwania pracy, sprawdzić się w próbnej rozmowie kwalifikacyjnej.

54

Pytania, zgłoszenia indywidualne oraz zgłoszenia grup szkolnych proszę kierować na adres e-mail: a.zlota@oswiatalingwista.eu